Vabilo na okroglo mizo o prekarnosti

Spoštovani,

pridružite se nam na okrogli mizi o prekarnosti med mladimi, ki jo v četrtek, 12. oktobra ob 16:00 uri v Trubarjevi hiši literature (na Stritarjevi 7, v Ljubljani) pripravljamo Inštitut za študije prekariata, Društvo slovenskih pisateljev in gostiteljica, Trubarjeva hiša literature.

Spregovorili bomo o tem, v kakšnem položaju se znajdejo mladi po diplomi. S poudarkom na tistih mladih, ki so za študij izbrali jezikoslovje, književnost, gledališče ali film. Moderator okrogle mize, na kateri se bo izrisal tudi pomen solidarnosti v vrstah pisateljev in drugih kulturnih ustvarjalcev, bo Črt Poglajen. Gostje pa pisatelj in scenarist Goran Vojnovič, pesnik Vid Sagadin, predstavnik študentov Aleksandar Spremo in predstavnik Zavoda za zaposlovanje.

Prosimo, da si mesto zagotovite s prijavo preko pripravljenega obrazca.