Vabilo na dogodek: TRETJI zmenek ob knjigi v petek, 2.10.2020

Vabilo

TRETJI zmenek ob knjigi:

Mojca Kumerdej in Zoran Predin

Sklop pogovorov ob knjigi zaključujemo v družbi pisateljice, filozofinje in publicistke Mojce Kumerdej, avtorice večkrat nagrajenega filozofsko-zgodovinskega romana Kronosova žetev ter glasbenika, kantavtorja in pesnika Zorana Predina, ki je pravkar izdal svoj romaneskni prvenec Mongolske pege.

Vas zanima, kaj zanima pisateljico o pisatelju in glasbeniku? Brez posrednika in moderatorja? Brez vnaprej določene teme pogovora?

Vljudno vabljeni, v petek, 2.10.2020, ob 18. uri na Vrtu Lili Novy, da se skupaj podamo na zmenek ob knjigi na malo drugačen način.

Obe založbi, Litera in Beletrina, se nam pridružita s svojim izborom knjig. Vas zanima, kaj bosta pripravili za vas? Odkrijte skupaj z nami.

Prost vstop.

V primeru slabega vremena se bo dogodek odvil v prostorih DSP, Tomšičeva 12, 1000 Ljubljana.

– – – – – –