Prenos v živo s festivala Cúirt, Galway, Irska

Projekt Skupaj v besedi združuje tri festivale – Mednarodni literarni festival Vilenica v organizaciji Društva slovenskih pisateljev, Festival svjetske književnosti v organizaciji založbe Fraktura iz Zagreba in Cúirt International Festival of Literature v organizaciji Galway Arts Centre iz Irske. V okviru festivala Cúirt, ki se začne v nedeljo, bo v ponedeljek, 18. 4. v Trubarjevi hiši literature ob 13:00 v živo prenos iz festivala in sicer predstavitev projekta Skupaj v besedi in literarno branje slovenske avtorice Polone Glavan, avtorice iz Kosova Blerine Rogove in avtorice iz Irske Brede Wall Ryan. Vabljeni v Trubarjevo hišo literature.

Prenos lahko spremljate v živo na naši spletni strani na povezavi: https://www.metacdn.com/r/l/vyznksgs/brandtlive