ODISEJEVO ZATOČIŠČE – VABILO K DONACIJAM!

Vabimo vse pesnike, založnike poezije in ljubitelje knjig!
Vabimo vas, da darujete knjige Mednarodni knjižnici poezije na hrvaškem otoku Mljet. Knjižnica je ključni del našega projekta literarne izmenjave in potrebujemo vašo pomoč, da povečamo njeno zbirko s pesniškimi knjigami z vsega sveta; na ta način bo s pesniki in bralci z vsega sveta povezan tudi oddaljeni otok v Jadranskem morju.
Pozdravljamo donacije pesniških knjig v katerem koli jeziku, ne glede na to, kako majhne ali velike so.
Če vas zanima donacija, lahko najdete več informacij tukaj: https://internationalpoetrylibrary.eu/?j=2&kat=3
Kontaktirate nas lahko tudi na donations@internationalpoetrylibrary.eu.
Hvala vam!

PROGRAM PODPIRA EVROPSKA UNIJA!

 

Calling all poets, poetry publishers, and book lovers!
We invite you to donate books to the International Library of Poetry on the Croatian island of Mljet. The Library is a crucial component of our literary exchange project, and we need your help to grow its collection with poetry books from all over the world, with the aim of connecting a remote island in the Adriatic Sea with poets and readers from all over the world.
We welcome donations of poetry books in any language, no matter how small or large.
If you are interested in donating, you can find more information here: https://internationalpoetrylibrary.eu/?j=2&kat=3
You can also contact us at donations@internationalpoetrylibrary.eu.
Thank you!
CO-FOUNDED BY THE EUROPEAN UNION!