Novinarska konferenca ob 22. Slovenskih dnevih knjige

JAZ TE PIŠEM, KNJIGA, KDO TE BERE?

**

 Ljubljana, Celje, Ormož, Lenart, Slovenske Konjice, Maribor, Novo mesto, Krško, Koper, Kranj, Dol pri Hrastniku

**

VABILO NA NOVINARSKO KONFERENCO

 Letošnji, 22. Slovenski dnevi knjige, vseslovenski literarni festival, v ospredje postavljajo samo jedro knjižnega ustvarjanja – avtorja in bralca. V dneh med 19. in 23. aprilom se bo v Ljubljani na raznolikih lokacijah zvrstilo preko 30 dogodkov, na katerih bo sodelovalo več kot 70 različnih ustvarjalcev na področju knjige, med njimi tudi gostje iz tujine.

 Vabljeni na novinarsko konferenco v sredo, 12. aprila 2017 ob 11.00 uri v Narodni galeriji (Zlata dvorana), kjer bomo skupaj s predstavniki organizatorjev Slovenskih dnevov knjige v partnerskih mestih predstavili programske poudarke festivala, tudi v pričakovanju Noči knjige.