VILA, MIŠKA, ČAJ IN ŠE KAJ. Voden ogled pisateljske vile za dedke, babice, vnuke in vnukinje

V okviru 23. FESTIVALA ZA tretje ŽIVLJENJSKO OBDOBJE bo Društvo slovenskih pisateljev v torek, 1. oktobra, ob 11h predstavilo svoj novi program pravljičnega vodenja po pisateljski vili na Tomšičevi 12, kjer društvo domuje. Z vnukinjami in vnuki oz. otroki, ki so vam blizu, se podajte po stopinjah številčne lisičje družine, ki prebiva v hiši, njihove služkinje miške in hišnika medveda, ki nas popeljejo po zgodovini vile in odškrtnejo vrata v dandanašnje dogajanje v njenih prostorih.

Ob zgodbi in čaju gostimo otroke iz vrtcev in osnovnih šol, pravljično popoldne lahko pričaramo tudi starejšim mladincem v tretjem življenjskem obdobju ali pa organiziramo nepozabno praznovanje literarno obarvanega rojstnega dne.

Obvezne prijave:
maja.kavzar-hudej@drustvo-dsp.si